Oidentifierad konstnär olja på pannå
2015-07-07
319311
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vandrare i vinterlandskap, signerad B Remke, olja på pannå, ca 30x35 cm