Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNUT DAHLANDER (1883-1933): Motiv från Anticoli, signerad och daterad Knut Dahlander Anticoli 29.4.09, olja på duk, ca 62 x 85 cm
Krackeleringar
319316
2015-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här