Motiv från Anticoli oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT DAHLANDER (1883-1933): Motiv från Anticoli, signerad och daterad Knut Dahlander Anticoli 29.4.09, olja på duk, ca 62 x 85 cm

Krackeleringar

319316

2015-07-07