Kjell Sörensen-Ringi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KJELL SÖRENSEN-RINGI (1939-2010), figurscen, signerad K.S.-Ringi, med dedikation, litografi med applikationer, 27/190, ca 66 x 49,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
319325
Päivämäärä:
2015-08-12