Yo Johansson oljemålning

Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YO JOHANSSON (1897-1963): Västkustsmotiv med skuta i hamn, signerad Yo Johansson, olja på duk, ca 37x47 cm

319329

2015-07-07