Nitella armbandsur i 18 k

Nitella armbandsur  i 18 k
Nitella armbandsur  i 18 k
Nitella armbandsur  i 18 k
Nitella armbandsur  i 18 k
Nitella armbandsur  i 18 k
Nitella armbandsur  i 18 k
Nitella armbandsur  i 18 k
Nitella armbandsur  i 18 k

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

NITELLA, 18 k guld, herrarmbandsur, 1940/50-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, blånerade visare, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 33 mm

Kuntoraportti

Bakboett med lagning, slitage

319375

Päivämäärä:

2015-07-07