Nitella armbandsur i 18 k
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
NITELLA, 18 k guld, herrarmbandsur, 1940/50-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, blånerade visare, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 33 mm
Kuntoraportti
Bakboett med lagning, slitage
319375
Päivämäärä:
2015-07-07