Helge Kemner Skåne

Helge Kemner Skåne
Helge Kemner Skåne
Helge Kemner Skåne
Helge Kemner Skåne
Helge Kemner Skåne
Helge Kemner Skåne

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGE KEMNER (1883-1934), Motiv från Skåne, signerad och daterad Helge Kemner 1929, olja på duk, 100x130 cm

319390

2015-07-07