Marco Cecioni

Marco Cecioni
Marco Cecioni
Marco Cecioni
Marco Cecioni

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARCO CECIONI (samtida), Kvinnofigurer, signerad och daterad 94, blandteknik, 97x152 cm

319397

2015-07-07