Walter Adams

Walter Adams
Walter Adams
Walter Adams
Walter Adams
Walter Adams
Walter Adams

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

WALTER ADAMS (1900/2000-tal): Blomsterstilleben, signerad W. Adams, olja på duk, ca 90x120 cm

319398

2015-07-07