Bergere i Louis VX-stil

Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil
Bergere i Louis VX-stil

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

BERGÈRE, 1800-tal, Louis XV-stil, Frankrike, bemålad, sitthöjd ca 46 cm

Sprickor, skadad klädsel, skador

319402

2015-07-07