Sekretär 1960-tal

Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal
Sekretär 1960-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1960-tal, fanérad i teak, höjd ca 99, 89x47 cm

Smärre ytskador, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

319408

2015-07-07