Skåp 1960-tal

Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal
Skåp 1960-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1960-tal, fanérat i teak, benstomme i bok, beslag i mässing, höjd ca 151, 111x44 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, ytslitage, märken

319411

2015-07-07