Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): "Förlorad krona", signerad och daterad 1987, 42/125, färglitografi, 30x32 cm
319413
2015-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här