Helmtrud Nyström litografi
2015-07-08
319415
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): "Skogsmöte", signerad och daterad 1987, 27/125, färglitografi, 56x45 cm