Läsbord/ sängbord 1960-tal

Läsbord/ sängbord 1960-tal
Läsbord/ sängbord 1960-tal
Läsbord/ sängbord 1960-tal
Läsbord/ sängbord 1960-tal
Läsbord/ sängbord 1960-tal
Läsbord/ sängbord 1960-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÄSBORD/ SÄNGBORD, 1960-tal, grålackerad metallstomme, höj- och sänkbart, höjd ca 86 cm

Ytslitage

319419

2015-07-07