Soffbord "Frisco"

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE OHLSSON, "Frisco", soffbord, valnöt, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, höjd ca 55, 122x80 cm

Ytskador, märken

319431

2015-07-07