Sven X-et Erixon färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN X-ET ERIXON (1899-1970): Strandbild, signerad X:et, 11/310, färglitografi, ca 44 x 62 cm

Något blekt

319444

2015-07-07