Bella Brisel oljemålning

Bella Brisel oljemålning
Bella Brisel oljemålning
Bella Brisel oljemålning
Bella Brisel oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BELLA BRISEL (Israel 1929-1982) : Figurkomposition, signerad Bella Brisel, olja på duk, ca 73 x 60 cm

319452

2015-07-07