Erik Jensen oljemålning

Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning
Erik Jensen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK JENSEN (1908-1986): "Italienskt landskap", signerad och daterad Jensen 79, olja på duk, 33x46 cm

319457

2015-07-08