Väggpendyl gustavianskt stokholmsarbete
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1700-tal, gustavianskt stockholmsarbete, signerad Joh Nyberg Stockholm (Johan Nyberg 1740-1801), förgylld
Pendel finns, nyckel saknas, delar saknas, lösa sannolikt ej tillhörande delar medföljer, slitage, skador
319460
2015-07-08