Väggpendyl gustavianskt stokholmsarbete

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1700-tal, gustavianskt stockholmsarbete, signerad Joh Nyberg Stockholm (Johan Nyberg 1740-1801), förgylld

Pendel finns, nyckel saknas, delar saknas, lösa sannolikt ej tillhörande delar medföljer, slitage, skador

319460

2015-07-08