Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ULF GREDER (född 1949): Musikstund, signerad och numrerad Ulf Greder, 304/360, färglitografi, bildmått 44x49 cm
Zustandsbeschreibung
319466
2015-07-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner