Ulf Greder litografi

Ulf Greder litografi
Ulf Greder litografi

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ULF GREDER (född 1949): Musikstund, signerad och numrerad Ulf Greder, 304/360, färglitografi, bildmått 44x49 cm

Zustandsbeschreibung

319466

2015-07-08