Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGSMANSYXA, järn, svensk, 17/1800-tal, spår av märkning, längd 15,5 cm
På senare skaft, slitage, sprickor, korrosion
319491
2015-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här