Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ENDRE NEMES (1909-1995): "Strukturer mot grön fond", signerad Endre Nemes, daterad på passpartout 1963, oljekrita och akryl, 44,5 x 59 cm
319498
2015-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här