Thomas Häfner oljemålning

Thomas Häfner oljemålning
Thomas Häfner oljemålning
Thomas Häfner oljemålning
Thomas Häfner oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THOMAS HÄFNER (1928-1995): Erotisk scen, signerad Häfner, otydligt daterad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 20 x 40 cm

Duken har lossnat ngt från pannån

319499

2015-07-08