Takarmatur 1900-talets mitt

Takarmatur 1900-talets mitt
Takarmatur 1900-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets mitt, kromad stomme, kupa i vitt glas, total höjd ca 200 cm

Bruksslitage

319500

2015-07-08