Axel Olson Söndrum

Axel Olson Söndrum
Axel Olson Söndrum
Axel Olson Söndrum
Axel Olson Söndrum
Axel Olson Söndrum
Axel Olson Söndrum

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986), Stenbrott, Söndrum,
signerad Axel Olson, olja på duk, 65x54 cm,
PROVENIENS: Uppsala Auktionskammare 2013

319502

2015-07-08