Byrå gustaviansk stil
2015-07-08
319508
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, haupt-kopia, med intarsia, höjd 82, 95x53 cm, nyckel finns
Bruksslitage