Butlers tray i idegran
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, s k Butlers tray, 1900-talets mitt, idegran, höjd 51, 115x87 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
319513
Päivämäärä:
2015-07-08