Butlers tray i idegran

Butlers tray i idegran
Butlers tray i idegran
Butlers tray i idegran
Butlers tray i idegran
Butlers tray i idegran
Butlers tray i idegran
Butlers tray i idegran
Butlers tray i idegran

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SOFFBORD, s k Butlers tray, 1900-talets mitt, idegran, höjd 51, 115x87 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

319513

Päivämäärä:

2015-07-08