Albert Hoffsten oljemålning

Albert Hoffsten oljemålning
Albert Hoffsten oljemålning
Albert Hoffsten oljemålning
Albert Hoffsten oljemålning
Albert Hoffsten oljemålning
Albert Hoffsten oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALBERT HOFFSTEN (1887-1927): Stilleben , signerad och daterad A Hoffsten -12?, olja på duk, 65x46 cm

Smärre färgbortfall

319514

2015-07-08