Iwar Donnér

Iwar Donnér
Iwar Donnér
Iwar Donnér
Iwar Donnér

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IWAR DONNÉR (1884-1964), Bullerö, signerad och daterad Iwar Donnér 38, olja på pannå, 32x39 cm

Smärre färgbortfall

319517

2015-07-08