Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
EVALD BJÖRNBERG (1895-1971), Klöverån, Marstrand, signerad Björnberg -42 olja på pannå, 21x26 cm
Zustandsbeschreibung
319519
2015-07-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner