Björnberg Marstrand

Björnberg Marstrand
Björnberg Marstrand
Björnberg Marstrand
Björnberg Marstrand

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

EVALD BJÖRNBERG (1895-1971), Klöverån, Marstrand, signerad Björnberg -42 olja på pannå, 21x26 cm

Zustandsbeschreibung

319519

2015-07-08