Figurin 1900-tal

Figurin 1900-tal
Figurin 1900-tal
Figurin 1900-tal
Figurin 1900-tal
Figurin 1900-tal
Figurin 1900-tal
Figurin 1900-tal
Figurin 1900-tal
Figurin 1900-tal
Figurin 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, del av blomsteruppsats, 1900-tal, märkt, höjd 24 cm

Smärre nagg

319521

2015-07-08