Max Walter Svanberg
Vollendet
2015-07-08
319526
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walters, 110/200, färgserigrafi, 63x53cm