Philip von Schantz
2015-07-09
319543
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Havsutsikt, stilleben med vaser, signerad och numrerad 42/225, 1995, färglitografi, ca 23x26 cm