Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MEDALJONG, förgyllt silver och svart emalj, framsida med dekor av gammalslipad diamant samt rosenstenar, 1800-talets senare del, höjd inkl. ögla 5,5 cm, originaletui
Emaljskador
319561
2015-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här