Medaljong emalj diamanter

Medaljong emalj diamanter
Medaljong emalj diamanter
Medaljong emalj diamanter
Medaljong emalj diamanter
Medaljong emalj diamanter
Medaljong emalj diamanter

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MEDALJONG, förgyllt silver och svart emalj, framsida med dekor av gammalslipad diamant samt rosenstenar, 1800-talets senare del, höjd inkl. ögla 5,5 cm, originaletui

Emaljskador

319561

2015-07-09