Takarmatur art deco stil

Takarmatur art deco stil
Takarmatur art deco stil
Takarmatur art deco stil
Takarmatur art deco stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, art deco-stil, 1900-tal, 3 ljuspunkter, höjd ca 24 cm

avskavd färg, obetydligt nagg (innerkant)

319574

2015-07-09