Etui 14 k guld

Etui 14 k guld
Etui 14 k guld
Etui 14 k guld
Etui 14 k guld
Etui 14 k guld
Etui 14 k guld
Etui 14 k guld
Etui 14 k guld

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ETUI, 14 k guld, lock med rocaille- och blomdekor, rektangulär, ca 1800-talets senare del, längd 8 cm, höjd 2,5 cm, vikt ca 74 g, originaletui

Botten med slitage samt 2 hörn med hål och bristningar, vid ett gångjärn smärre bristning

319576

2015-07-09