Soffor 1 par

Soffor 1 par
Soffor 1 par
Soffor 1 par
Soffor 1 par
Soffor 1 par
Soffor 1 par
Soffor 1 par
Soffor 1 par

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFOR, 1 par, 1900-tal, klädsel i rött skinn, längd 187 cm

Fläckar och slitage

319588

2015-07-09