Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-tal, regencystil, England, bl a mahognyfanér, draghandtag i mässing, höjd 92, 170x52 cm
Slitage och ytskador
319593
2015-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här