Skrivskåp
2015-07-09
319597
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVSKÅP med vitrinöverdel, 1900-tal, England, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 192, 77x49 cm
Saknar nyckel, slitage och skador