Eva Lamrova oilpainting
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EVA LAMROVA (samtida), Bönestund vid nymåne, signerad och daterad Eva Lamrova-69, olja på duk, 27x35 cm
Prayer in moonlight, signed and dated Eva Lamrova-69, oil on canvas, 27 x 35 cm
Föremålet ingår i tema Judaica
319621
2015-07-09