Urnycklar i 18 k 1800-tal

Urnycklar i 18 k 1800-tal
Urnycklar i 18 k 1800-tal
Urnycklar i 18 k 1800-tal
Urnycklar i 18 k 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNYCKLAR, 3 st, 18 k guld (2), 1800-tal, en i förgylld metall med infattad blå sten, bl a i form av lyra med slipad ametist, Finland 1838, totalvikt 2 st i 18 k ca 7,3 g

319622

2015-07-09