Stol design Sam Larsson

Stol design Sam Larsson
Stol design Sam Larsson
Stol design Sam Larsson
Stol design Sam Larsson
Stol design Sam Larsson
Stol design Sam Larsson
Stol design Sam Larsson
Stol design Sam Larsson
Stol design Sam Larsson
Stol design Sam Larsson

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

SAM LARSSON, stol, 1900-talets andra hälft, DUX, kromad stomme, klädsel i rött läder, sitthöjd ca 44 cm

Armstöd med skada, slitage

319647

2015-07-10