Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
SAM LARSSON, stol, 1900-talets andra hälft, DUX, kromad stomme, klädsel i rött läder, sitthöjd ca 44 cm
Armstöd med skada, slitage
319647
2015-07-10