Medaljong broscher granater
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 800 SEK
MEDALJONG/HÄNGE, med gömma, BROSCHER, 2 st., äldre granater, 1800-talets slut, HÄNGE, granater, 1900-taelts första del, KEDJA, förgyllt silver, venetiansk, längd ca 50 cm
Enstaka granater saknasm skador
319654
2015-07-10