Medaljong broscher granater

Medaljong broscher granater
Medaljong broscher granater
Medaljong broscher granater
Medaljong broscher granater
Medaljong broscher granater
Medaljong broscher granater

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MEDALJONG/HÄNGE, med gömma, BROSCHER, 2 st., äldre granater, 1800-talets slut, HÄNGE, granater, 1900-taelts första del, KEDJA, förgyllt silver, venetiansk, längd ca 50 cm

Enstaka granater saknasm skador

319654

2015-07-10