Fåtöljer med fotpallar Fagas Danmark

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, med fotpallar, BÄNK, Danmark, 1900-tal, Fagas, furu, svarvade detaljer, med lösa dynor i brun plysch, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, smärre ytskador, dynor med fläckar

319657

2015-07-10