Chiffonjé furu

Chiffonjé furu
Chiffonjé furu
Chiffonjé furu
Chiffonjé furu
Chiffonjé furu
Chiffonjé furu
Chiffonjé furu
Chiffonjé furu
Chiffonjé furu
Chiffonjé furu
Chiffonjé furu
Chiffonjé furu

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1900-tal, furu, med inredning fanérad i björk, mässingsbeslag, höjd ca 133, 112x49 cm, nyckel finns

Med skadade dragknoppar, bruksslitage

319660

2015-07-10