Kopparkstruller och kopparlock

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASTRULLER, 4 st, LOCK, koppar, 18/1900-tal, delvis märkta E. O. Hollstein Katrineholm, handtag i järn, ca 5-19 cm

Slitage

319668

2015-07-09