Väggpendyl rokokostil

Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, rokokostil, 1900-talets andra hälft, urtavlan märkt John O. Hansson Duvbo, med pastellagedekor, förgylld, pendel finns, höjd ca 56 cm

Smärre ytskador, nyckel saknas

319673

2015-07-09