Jockum Nordström
2015-07-10
319676
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 224/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm, oramad